Тернополяни хочуть, щоб міська рада спростила вимоги до їхніх петицій. Люди вважають, що зібрати 300 підписів за 30 днів, щоб у міській раді розглянули пропозицію будь-якого жителя міста – це занадто жорсткі умови. Людям потрібно більше часу на голосування, і кількість підписантів – 300 чоловік – вважають завеликою. Петицію з вимогою змінити ці стандарти – подали на сайт Тернопільської міської ради:
Читайте також
Перегляньте також:
- Графік відключення світла на Тернопільщині 27 липня
- Рятувальники у Бучачі вилучили гніздо шершнів зі стіни церкви
«Шановні тернополяни !!! У НАС з ВАМИ частково вкрали права і можливості впливу на владу м. Тернополя – скоротили КІЛЬКІСТЬ ДНІВ ТА ЗБІЛЬШИЛИ КІЛЬКІСТЬ ПІДПИСАНТІВ для збору підписів ТУТ під ПЕТИЦІЯМИ , ЩО Я ВВАЖАЮ Є ВОЛАЮЧО-НЕСПРАВЕДЛИВИМ ФАКТОМ по ВІДНОШЕННЮ ДО НАС ! … ДАВАЙТЕ ЗБЕРЕМО ЗАРАЗ ПІДПИСИ ДЛЯ ВІДНОВЛЕННЯ ПОПЕРЕДНІХ СТРОКІВ – 90 ДНІВ ТА КІЛЬКОСТІ ПІДПИСІВ 250, ТА ПОКАЖЕМО, ЩО нас нема права “ламати через коліно”, ТА УЗУРПУВАТИ ЧИНОВНИЧО-БЮРОКРАТИЧНИМИ СПОСОБАМИ НАШІ ПРАВА І МОЖЛИВОСТІ ВПЛИВАТИ НА ХІД І РОЗВИТОК м. Тернопіль !!! !!!», – зазначає Іван Грабарчук.