Найближчими днями на Тернопільщині погода обумовлюватиметься проходженням малоактивних атмосферних фронтів. Завтра, 21 липня, в області істотних опадів не очікують. Вітер південний – 5-10 м/с. Температура повітря вночі становитиме від +15С до +20С, вдень від +29С до +34С, місцями +35С.
Про це повідомляють у Тернопільському обласному Гідрометеоцентрі.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера