На Тернопільщині запровадили «чайні церемонії» для пенсіонерів
У “Клубі активного довголіття”, що діє при денному відділенні територіального центру у селі Підгайчики Теребовлянського району проводять «чайні церемонії» для літніх людей. Вони тематичні – “Лікарські рослини для кожної людини”.
Під час зустрічі працівники центру розповідаюь про користь та шкоду певної лікарської рослини. Перша чайна церемонія була з липовим чаєм. Пенсіонери смакували чаєм із цвіту липи і слухали розповідь про користь цієї рослини.
Останні новини:
- У Тернополі водій на маршрутці збив молоду жінку
- Перейшов на бік рф і став оператором дронів: СБУ та прокуратура Тернопільщини розслідують держзраду
- На Тернопільщині молодий чоловік продавав насіння сої і втратив 400 тисяч гривень
- “Як у бою срати на ходу”: хакери цинічно познущалися над російською дипломаткою Захаровою, Медведєвим та іншими посіпаками на форумі, присвяченому протидії фейкам