Учасники зразкової дитячої хорової студії духовної пісні «Фантазія» прославили Тернопільщину на пісенному конкурсі в Румунії. Там тернополяни здобули перемогу. У місті Ясси наші хористи демонстрували свої таланти на V хоровому міжнародному молодіжному конкурсі Гавриїл Музическу. Серед 16 хорових колективів своєї групи (Mundi Cantus) тернополянам рівних не було.
До слова, це не перша перемога тернопільського хору на міжнародному рівні. Хорова студія «Фантазія» у червні посіла перше місце на Міжнародному фестивалі-конкурсі «Світ Мистецтва Море» у місті Варна у Болгарії, а також здобула гран-прі у Міжнародному вокально-хореографічному конкурсі «Україна – це ми» у м. Київ.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера