11 липня в Луцьку внаслідок сильної, але короткої грози та зливи було затоплено кілька вулиць міста. Луцька зливова каналізація, яка скоріше всього була забита, не витримала потоку води і на деякий час зупинила рух на проспекті Соборності. не витримала короткої, але сильної зливи. Крім того на проспекті через потоп сталась аварія, що ще більше ускладнила ситуацію.
Люди саме поверталися додому з роботи, а в Луцьку через потоп виник справжній транспортний колапс. Ближче до 19-ї години злива перейшла в дощ, який через кілька хвилин закінчився.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Зараз комунальники міста вживають всіх необхідних заходів щодо ліквідації наслідків стихії.
Звичайно цю липневу зливу не порівняти із подібними, які відбулись в Луцьку в 2013 та 2015 роках.