Наливайченко закликає парламент скасувати депутатську недоторканність
- Опубліковано: Новини Тернопільщини
- —
- 11 Липня, 2017 о 17:59
25.02.2026
16:15:12
“Недоторканність є захистом депутатів від злочинів проти українського народу і держави” – на цьому наполягає лідер Руху “Справедливість” Валентин Наливайченко.
На його переконання, те, що зараз відбувається у парламенті – національна ганьба і плювок в обличчя українцям!
“Так звані “народні обранці” робитимуть все для того, щоб уникати відповідальності, прикриваючись імунітетом, об який розбиватимуться всі зусилля генпрокуратури та всіх новостворених антикорупційних органів!” – написав політик у своєму фейсбуці.
Колишній голова СБУ наголосив, що цю поруку треба розірвати – депутатську недоторканність треба в принципі скасувати як зло.
“Ніхто, від президента до народних депутатів, не має володіти захистом проти слідства і правосуддя!
Якщо жосткі, але справедливі рішення не прийматиме влада – своє слово скаже український народ!” – підкреслив лідер Руху “Справедливість”.
13:27, 25 Лютого, 2026
20:21, 24 Лютого, 2026
15:24, 23 Лютого, 2026