Цими днями у Марійському духовному центрі Зарваниця відбулися реколекції для катехитів Тернопільсько-Зборівської архиєпархії, які очолив о. Юстинан Городечний із Чину братів менших. Організатором днів духовної віднови виступив оголова комісії у справах катехизації Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ о.-мітрат Роман Гриджук, – пише Терен.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера