У Конюхах Козівського району відзначили 100-річчя бою Українських Січових Стрільців. Саме сотню років тому поблизу цього села відбувся один із найзапекліших боїв в історії Українських Січових Стрільців, під час якого вони у складі австро-угорської армії зупинили наступ російських військ та перейшли у наступ.
Вшанування ювілею цієї знаменної події зібрало чимало людей. Віддати шану українським героям прибули громади з різних куточків Тернопільщини та сусідніх областей, представники влади, військовослужбовці, учасники АТО.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Спершу, у центрі села біля пам’ятника загиблим під час голодомору – відправили молебень, а потім колона рушила до могили Січових Стрільців. Дорогою усі господарі зустрічали колону біля своїх воріт із хлібом та вишитими рушниками. А на брамах конюхівці почепили жовто-блакитні прапори.
![](http://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2017/07/04/28b81a9867c1aad8d658c6c2179692db.jpg)
![](http://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2017/07/04/7f3440f677e46bfcbb87ac1ff8fa48ef.jpg)
![](http://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2017/07/04/e3bf0466d8ea0f7ed1bf8c9d58adaa58.jpg)
![](http://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2017/07/04/9f8292d194d91bb18e4ba4fdf95cdfa8.jpg)
Уже ближче до могили були встановлені стації, на кожній із яких – інформація про Українських Січових Стрільців. Біля стацій стояли дівчата у вишиванках та хлопці у костюмах Українських Січових Стрільців.
![](http://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2017/07/04/51f39d4a42b389f019ded28075a9b512.jpg)
![](http://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2017/07/04/5ed74a6ec0ff4bbfbf641c86e712e311.jpg)
Під час урочистостей, під гру Тернопільського муніципального духового оркестру «Оркестра Волі» відкрили меморіал слави борцям за волю України – Українським січовим стрільцям. Священики освятили монумент. Мистецькі колективи з різних районів області виконали пісні січового стрілецтва.
![](http://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2017/07/04/184da1f35a78aedb7f684bc537bc4c62.jpg)
![](http://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2017/07/04/6bdcb45ce5c06f3a9b3e517b160eeab8.jpg)
![](http://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2017/07/04/9cfae9d26a22d7fd5b7d10fd236626b4.jpg)
![](http://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2017/07/04/32e868bf672b089828d2025c0b0d53e7.jpg)
На патріотичному святі можна було оглянути виставку зброї, яка використовувалася під час воєн. Також діяла експозиція книг на військову тематику, а ще охочі могли придбати літературу. Військові вчили дітей, як поводитися зі зброєю та відтворювали військові дії.
![](http://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2017/07/04/1530c661f5abbdf438eefa6e634cadae.jpg)
![](http://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2017/07/04/89f11e62727b16e4a6dd2b6f8dd3082b.jpg)
![](http://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2017/07/04/4811b88467b654142ca04207700b1688.jpg)
![](http://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2017/07/04/922f1c651145676ed820bebaf17d7019.jpg)
На святі працювала польова кухня, хлопці та дівчата пригощали гостей смачною кашею.
![](http://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2017/07/04/f73e3f9b94bb6629bc3891cd293bc2f3.jpg)