Вночі на 19 червня у Києві грабіжник запрограмував банкомат на безперервну видачу грошей. Про це повідомляє прес-служба Патрульній поліції у соціальній мережі Facebook.

Читайте також

Патрульних викликала 10-річна дівчинка, бо батько побив матір
На Тернопільщині кривдник поліцейського постане перед судом

Зазначається, що зловмисник закрився в кабінці з банкоматом та за допомогою спеціальної техніки запрограмував його на видачу купюр по двісті гривень. Охоронці банку помітили грабіжника, той одразу спробував втекти з місця злочину, проте йому це не вдалося.

Правоохоронці заявляють, що грабіжник добре підготувався до злочину, у нього була вся неохідна техніка для перепрограмування банкомату, сам він одягнув перуку та сонцезахисні окуляри. Зловмисника затримали та доставили в Голосіївське відділення поліції, сумку з краденими грошима вилучили.

Ведеться досудове розслідування.

nullт

 

null

 

null

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Статті
Інтерв'ю
Степан Барна
17:58, 24 Лютого, 2026

“Якщо не об’єднaємося, ми втрaтимо крaїну”: військовослужбовець з Тернопільщини Степaн Бaрнa

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: