У суботу, 24 червня, в Тернополі проведуть благодійний забіг, щоб зібрати гроші для хворої Марічки Гвоздецької. У дівчинки гострий лімфобластний лейкоз. Дитині терміново потрібна допомога. В учасників забігу збиратимуть по 25 грн. – ці кошти віддадуть на лікування дівчинки. Кожен хто долучиться до заходу – отримає у подарунок браслет, зроблений руками Марічки.
Реєстрація учасників стартує о 13:00 год. на центральній площі Тернополя, а вже о 14:00 год. розпочнеться забіг з Театрального Майдану до острова Закоханих.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Після забігу у парку ім. Т. Шевченка волонтери «Червоного Хреста» проведуть майстер-клас з надання домедичної допомоги при велотравмах.
Більше інформації можна дізнатися в організаторів заходу: Світлани Сідор (0955653963) та Соломії Чиж (0683353813).
Номер телефону батька Марічки – 0971633760.
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2017/06/23/9b3dc908e4203fc57813e80b2f66b0f4.jpg)