Перспективи реалізації житлової політики обговорили на Тернопільщині. Йшлося там про продовження дії і фінансове забезпечення житлових програм, які реалізують у нашому краї, а також про перспективи розробки нових програм забезпеченням домівкою людей, які цього потребують – молодь, учасники АТО, внутрішньо переміщені особи та інші.
Розглянули також пропозиції щодо проекту комплексної соціально-економічної програми забезпечення житлом на 2018-2022 роки. Вона спрямована на поступове, соціально ефективне розв’язання питання забезпечення місцем проживання молодих сімей та учасників антитерористичної операції і членів їх сімей шляхом пільгового кредитування.
Перегляньте також:
- На Донеччині загинув тернополянин Микола Головенко
- Графік вимкнення світла на Тернопільщині на 22 листопада
«На сьогоднішній день надзвичайно актуально працювати над впровадженням державних і місцевих програм. Перш за все тому, що, зокрема, у Тернопільській області на черзі перебуває майже 18 тисяч громадян, які потребують покращення житлових умов. З них 116 зареєстровані у нашому рейтингу регіонального управління, як такі, які мають бажання отримати пільговий молодіжний кредит. Також у квартирній черзі стоять 12 сімей учасників АТО. У теперішніх умовах це дуже важливо, адже у переважній більшості однією з причин, чому молоді люди виїжджають за кордон, є бажання заробити собі на житло в Україні. Власне, тому це питання є підставою, аби продовжувати розвивати житлові програми. Позаяк це не лише вирішення соціального питання, це й розвиток економіки, будівельної галузі, це робочі місця в регіоні, податки, а також розвиток суміжних галузей, які працюють з будівельною», – зазначив голова правління Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» Сергій Комнатний.
За матеріалом Тернопільської обласної держадміністрації