Тернополяни просять облаштувати пішохідний перехід біля зупинки на вул.Л. Курбаса. Петицію з таким змістом подали на сайт Тернопільської міської ради.
Читайте також
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
«Оскільки значна кількість людей ігнорують найближчий до зупинки “вул. Л.Курбаса” пішохідний перехід через незручне розміщення, пропоную перенести його ближче до зупинки. Це дозволить зменшити ризик ДТП», – зазначає автор петиції Ігор Магера.
Нагадаємо, щоб цю пропозицію розглянули у міській раді – за 30 днів вона має зібрати 300 підписів.