Тернопільщина дуже добре скористалася митним експериментом – голова підкомітету з питань доходів держбюджету (Відео)

Опубліковано:
21 Червня, 2017 о 11:43

Те, як ремонтують стратегічну для області дорогу М-19 Тернопіль – Дубно, перевірив разом із головою Тернопільської ОДА Степаном Барною і депутат Верховної Ради України, голова підкомітету з питань доходів державного бюджету Павло Унгурян під час офіційного візиту на Тернопільщину. Він також переконався у належних темпах ремонтних робіт та у їхній якості.

«Щодо будівництва доріг ми маємо цього року реальний прорив, – зазначив Павло Унгурян під час огляду дороги на проміжку 302-307 км. – Досягнуто це завдяки збільшенню видатків на Укравтодор через бюджет країни, залучення кредитних коштів, а також за рахунок запровадження експерименту щодо перевищення планових надходжень до індикативних показників регіональних митниць. Тернопільщина скористалася цим експериментом дуже добре. А відтак змогла реально збільшити дохідну частину регіональної митниці і вже близько 50 мільйонів гривень додаткових коштів направляється на спецрахунки Тернопільської області».Читайте також

На Тернопільщині за результатами І конкурсного відбору за кошти ДФРР профінансують 23 проекти
Степан Барна: Бесіди із головами РДА – це своєрідний іспит для них

Водночас, голова підкомітету з питань доходів державного бюджету зауважив, що в цілому по країні сума цих коштів складає близько 3 млрд. грн., а це ті додаткові засоби, які області акумулюють на своїх рахунках для будівництва доріг.

«Зокрема, для Тернопільщини будівництво автомагістралі М-19 є стратегічним, адже поєднує Тернопіль, Збараж, Кременець і виходить на автомобільну дорогу Київ – Чоп. Тому ми й надалі будемо спостерігати за виконанням робіт і будемо максимально допомагати обласній адміністрації, голові Степанові Барні та всій команді, сприяючи і в експерименті з митними коштами, і в питаннях Державного Фонду Регіонального розвитку та соціально-економічного розвитку окремих територій. Власне, це ті бюджетні програми, згідно з якими відповідно до рішення Уряду та нашої парламентської коаліції на Тернопільщину направляється значна кількість коштів», – наголосив Павло Унгурян.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
“Іскра проскакує значно швидше”: помічник капелана з Тернопільщини Степан Хміль про службу
20:15, 18 Липня, 2024

“Іскра проскакує значно швидше”: помічник капелана з Тернопільщини Степан Хміль про службу

Блоги

ТОП новини тернопільщини: