enerhetyk-ua Вуличне радіо

На тернополян чекає святкова оказія

Опубліковано:
8 Червня, 2017 о 11:43

У Тернопільському драматичному театрі ім. Т.Г. Шевченка робота кипить. Усі  готуються до прем`єри вистави режисера В’ячеслава Жили за мотивами Миколи Гоголя «Сорочинський ярмарок». Актори обіцяють море позитиву і гарних вражень глядачам. Прем’єра відбудеться17 червня о 19  годині. Хто не встигне, мають нагоду переглянути виставу ще 18 червня, 21 червня, 25 червня, 29 червня та 2 липня.

У «Сорочинському ярмарку» дуже влучно показані багатий український гумор, народну мудрість та широту української душі. Головні герої – молода закохана пара Парася та Гриць. Мачуха Парасі Хівря всіляко проти весілля молодих і постійно плете інтриги проти них. Але молоде та щире кохання перемагає плітки та інтриги і призводить до веселого та гучного весілля.



Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі





Статті
Інтерв'ю
Гайдемарі Стефанишин
20:12, 7 Вересня, 2025

Я зрадила б саму себе, якби позбулася прізвища Стефанишин, – єдина в США жінка-астронавтка українського походження

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: