У центрі Тернополя знову провалля, яке не поспішають ліквідовувати

Опубліковано:
8 Червня, 2017 о 09:14

У самому центрі Тернополя знову з’явилося провалля, яке  відповідальні служби не поспішають ліквідовувати. Провалилася бруківка на тротуарі на вул. Івана Франка по інший бік дороги від Палацу Кіно.  Уже близько тижня яму, з якої стирчить гілка дерева, тернополяни обережно оминають.

«Я живу неподалік і щоранку іду по цьому тротуару на зупинку біля залізничного вокзалу. І отак щоранку «милуюся» тою ямою, яку дорожні служби і комунальники чомусь ніяк «не помічають». Хай би звернули увагу, бо це зовсім не гарно, що посеред нашого красивого міста отака «чорна дира», – каже тернополянин Володимир.



Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі





Інтерв'ю
Владика Теодор Мартинюк
23:13, 16 Січня, 2025

Владика Теодор Мартинюк: «Наслідуючи великого українського Мойсея, прикликаємо вогонь Духа Святого на свою землю і народ»

ТОП новини тернопільщини: