Тернопільський мер Сергій Надал оголосив перерву в сесії на невизначений період
Тернопільський міський голова Сергій Надал оголосив перерву в сесії на невизначений період. За його словами пауза затримається до того часу, поки стане зрозуміло, що депутати готові працювати далі. Сподівається мер, що в червні вона таки відбудеться. Про це він щойно повідомив під час брифінгу з журналістами, – пише Погляд.
Нагадаємо, сесію призупинено через відсутність необхідної кількості депутатів.
Останні новини:
- Чому тарифи на воду зафіксували на рівні 2022 року та як це вдарило по бюджетах громад у 2026-му
- Студенти ТНПУ дослідили басейн річки Дзвинячка під час комплексної гідрологічної практики
- Скандал на Тернопільщині через використання двомовної пісні Монатика на випускному
- На Тернопільщині оновлюють об’їзний маршрут для вантажівок: що вже зроблено