На дорозі М-12 в м.Бережани (вул. Тернопільська і С.Бандери) можна побачити дивні “попереджувальні знаки”: “Увага, розкопки!”, “Ловити рибу заборонено!”, “Обережно, трапляється асфальт!” таку інфлрмацію оприлюднив Бережанський інформаційний портал. У дописах трапляються цікаві коментарі:”Нашi рiднi та бiднi Бережани…такого позорища все давненько нема, навiть, у маленьких мiстечках. А в нас нiкому очi не муляє та сором не проймає.” “Щойно зрозумів, що БЕРЕЖани схоже на оБЕРЕЖно, і не дарма.
Читайте також
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Перед в’їздом у місто можна легко робити великий знак “ОБЕРЕЖНО, жахливі дороги!” – 5 літер уже написано.” “Пропоную, вул.Бандери, щоб не ганьбити ім’я патріота, перейменувати на вулицю 26 річниці бережанської влади. А якщо серйозно, то в тих ямах винні ми самі…бо нормальна громада вже б давно перекрила б рух на цій важливій дорозі і домоглась би на увагу відповідних структур облавтодору”.
Чи запланує влада ремонт доріг у місті після такого флеш мобу? Але слово громада – надихає – час брати у свої руки контроль над своїми рідними містами та містечками.
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2017/05/28/427fce499e8b6a673a7bda8b52785a46.jpg)
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2017/05/28/f56c6d03db72a604f0e14f2f98dbefe7.jpg)
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2017/05/28/d57187de149ce61f65455c44cea4b045.jpg)