В Тернополі проведуть турнір з міні-футболу «Фінт по-сімейному»
14 травня 2017 року в парку Національного Відродження відбудеться ряд розважальних заходів, присвячених Міжнародному дню сім’ї та Дню Матері.
В тому числі для активних сімей організовують турнір з міні-футболу «Фінт по-сімейному».
У турнірі зможуть взяти участь команди у складі 4 учасників:
– 2 дорослих;
– 2 дітей віком до 13 років.
Склад команди: 3 гравці (без воротаря).
Гра триватиме 2 тайми по 5 хвилин та проходитиме згідно правил гри з мініфутболу.
Всього може взяти участь 16 команд.
Реєстрація за телефоном: (096) 360-87-56. Участь безкоштовна!
Організатор турніру: Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення.
Останні новини:
- У бою за Україну загинув воїн із Тернопільщини Юрій Пристайко
- Одна загибла людина та 11 травмованих: статистика ДТП з електросамокатами на Тернопільщині
- На Тернопільщині готують школи до навчального року: безкоштовні обіди матиме кожен учень
- Батьки випускників у Копичинцях пояснили скандал навколо пісні на випускному