В Тернополі проведуть турнір з міні-футболу «Фінт по-сімейному»

14 травня 2017 року в парку Національного Відродження відбудеться ряд розважальних заходів, присвячених Міжнародному дню сім’ї та Дню Матері.

В тому числі для активних сімей організовують турнір з міні-футболу «Фінт по-сімейному».

У турнірі зможуть взяти участь команди у складі 4 учасників:

– 2 дорослих;

– 2 дітей віком до 13 років.

Склад команди: 3 гравці (без воротаря).

Гра триватиме 2 тайми по 5 хвилин та проходитиме  згідно правил гри з мініфутболу.

Всього може взяти участь 16 команд.

Реєстрація за телефоном: (096) 360-87-56. Участь безкоштовна!

Організатор турніру: Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення.

Останні новини: