Очільник Тернополя Сергій Надал побував на Східному масиві під час традиційного ранкового об’їзду міста.
Міський голова оглянув як ремонтують двір на вулиці Лесі Українки, 15. Зазначимо, що цей двір розпочали ремонтувати ще минулого року і цьогоріч роботи продовжились.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Зокрема, минулого року у дворі підрядники облаштували пішохідні доріжки. Вже зараз там розпочали ремонтувати проїжджу частину та облаштовують додаткові місця для паркування.
– Під час ремонту враховуємо думку мешканців з усіх важливих питань, зокрема щодо облаштування двору у бруківці, облаштування екопарковки чи визначення місця для розміщення нового контейнерного майданчика – розповідає Сергій Надал.