Тернопільська міська рада виділить 600 тисяч гривень на додаткове освітлення пішохідних переходів. Таке рішення прийняли на засіданні виконкому та затвердили титульний список ремонту – влаштування додаткового освітлення, цей список склали на основі звернень правоохоронців та побажань жителів міста. Ще 900 тисяч гривень на це передбачено на у проекті «Освітлення пішохідних переходів сигнальними ліхтарями» Громадського бюджету. Очікують, що ремонт триватиме три місяці. Про це повідомляють у Тернопільській міській раді.
Титульний список капітального ремонту – влаштування додаткового освітлення пішохідних переходів на 2017 рік в м. Тернополі розмістили на сайті міської ради.
Перегляньте також:
- У Шумській громаді відбулися спортивно-тренувальні збори
- Графік відключення світла на Тернопільщині 27 липня