На Тернопільщині підприємство сплатить майже 70 тис грн боргу
Теребовлянською місцевою прокуратурою подано до суду позов в інтересах держави в особі Бережанської міської ради до Бережанського районного споживчого товариства про стягнення на виконання умов договору боргу в сумі майже 70 000 грн.
Встановлено, що між Бережанською міською радою та Бережанським районним споживчим товариством 25 листопада 2015 року укладено договір про пайову участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури при будівництві об’єктів містобудування на території міста Бережани сіл Лісники та Рай. Угоду укладено щодо реконструкції металевих павільйонів у м.Бережани по вул . Збіжева. Оскільки до цього часу підприємство не виконало взятих на себе зобов‘язань , прокуратура звернулась до суду з вимогою стягнути борг із відповідчача.
Рішенням господарського суду Тернопільської області 7 позов задоволено в повному обсязі.
Останні новини:
- Історична пам’ять та підтримка війська: на Кременеччині відзначили 375-річчя Богданової каплички
- 18-річний футболіст із Гусятина приєднався до юнацької збірної України й братиме участь у чемпіонаті в Уельсі
- Грабіж у Тернополі: чоловік вирвав телефон і втік
- На пляжі «Циганка» у Тернополі потонула 15-річна дівчина