Російськомовні вандали знищили фасад будинку на «Східному» (Фото)
Цього разу хулігани залишили досить промовистий заклик – «Делай грязь!».
Пенсіонерка із будинку номер 11 на вулиці Слівенській, пані Марія не добирає слів на адресу зловмисників, які вночі розписали фасад будинку. Її підтримують інші мешканці, котрі кажуть, що вже пора хоча б одного невігласа зловити, який у Тернополі робить такі пакості, що обходяться жителям багатоповерхівок у немалі кошти, витрачені на відновлення розписаних стін, пише 0352 з посиланням на Терен.
“Просто вже руки опускаються. Вже не знаю, що робити. Та я у лютому триста гривень заплатила, щоб зафарбувати написаний під вікном матюк, а тут – знову. І ви подивіться, це ж уздовж всього будинку написано, а ще – хвиляста лінія фарбою. Видно, замало слів йому було. Оце йшло і з балончика пшикало, щоб йому там ошикалось довго”, – пише тернополянка.
Останні новини:
- Історична пам’ять та підтримка війська: на Кременеччині відзначили 375-річчя Богданової каплички
- 18-річний футболіст із Гусятина приєднався до юнацької збірної України й братиме участь у чемпіонаті в Уельсі
- Грабіж у Тернополі: чоловік вирвав телефон і втік
- На пляжі «Циганка» у Тернополі потонула 15-річна дівчина