Незаконного видобувача каменю затримали у Бучацькому районі
- Опубліковано: Анастасія Квітковська
- —
- 29 Квітня, 2017 о 11:13
18.05.2026
02:59:16
Житель села Соколів Бучацького району видобував камінь не маючи на це жодних дозволів. Про порушника правоохоронцям повідомили громадські активісти. Його піймали «на гарячому» в селі Возилів на території недіючого кар’єру в урочищі “Кличків”.
Камінь видобував вручну за допомогою лома і молота. На момент приїздуполіцейських, чоловік накопав близько півметра кубічного сіро-коричневого каменю. Копалини він збирався вантажити на автомобіль марки “IFA”, який стояв неподалік. Громадські активісти переконані, що камінь чоловік продавав в Івано-Франківській області.
Автівка порушника зараз на арештмайданчику. Сам чоловік відмовляєтьсядавати будь-які пояснення. Відомо, що він уже неодноразово притягувався до відповідальності та сплачував штрафи за незаконне видобування корисних копалин.
За матеріалами відділу комунікації поліції Тернопільської області
15:30, 17 Травня, 2026
16:22, 13 Травня, 2026
18:12, 19 Квітня, 2026