Свободівці, перед приміщенням Тернопільської міської ради влаштували пікет з вимогою позбавити мандатів бувших однопартійців Сороколіта, Навроцького та Турського та невпустити даних осіб в приміщення ради.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Сьогодні мала відбутись сесія міської ради, але на даний час продовжується протистояння перед стінами ради між прибічниками депутатів екс-свободівців Сороколіта, Навроцького та Турського та партійними активістами Свободи