Свободівець Володимир Бобко відзначає рік, як з «бюрократа» став «вільною людиною» – про це він пише у своїй публікації на власній сторінці у Facebook. Саме рік тому 21 квітня розпорядженням голови ОДА Степана Барни, його звільнили з посади заступника начальника відділу комунікацій з громадськістю Тернопільської обласної державної адміністрації. Проте, незважаючи на звільнення, Володимир Бобко зазначає, що робота в ОДА була для нього великим досвідом і він вдячний людям – справжнім професіоналам, з якими працював.
«Виявляється в мене свято – рівно рік тому я вийшов вранці з дому бюрократом, а повернувся ввечері вільною людиною) Насправді, для мене, як для депутата обласної ради не одного скликання, це був надзвичайно важливий досвід. Побачити, як саме працює державна машинка із середини, побувати в ролі кухаря, на кухні, котра готує відповіді на депутатські запити, зрозуміти, чому отримуються відписки і як зробити так, щоб був результат, а не паперопереводження…
З 2014 року до 2016 я пропрацював на державу як держчиновник, останніх півроку – після переходу свого начальника на іншу роботу, я фактично керував відділом обласної адміністрації.
Вдячний людям, котрі були зі мною, котрі помагали, вчили, терпіли і не розливали клей на мій стілець якщо щось робив не так, як від мене очікували. Насправді Андрій Сисюк зумів тоді підібрати грандіозний колектив. Скажіть, що я написав неправду? Ірина Шумада Інна Ткаченко Наталя Андрунців Петро Атаманчук», – пише Володимир Бобко.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера