Депутати Заліщицької міської ради від БПП «Солідарність» вимагають, щоб міський голова Алла Квач відповідала за те, що говорила про них у прямому ефірі політичного ток-шоу Михайла Саакашвілі «Інша Україна» на телеканалі ZIK.
До Алли Квач депутати скерували вимогу надати докази, що підтверджують її слова, спростувати інформацію, яка прозвучала з її уст та визнати цю інформацію недостовірною.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Зокрема, депутати обурені наступними словами Алли Квач, що прозвучали в ефірі: «так як я дивлюся по своєму місту, в БПП пішла сама шваль, в БПП пішли люди, які хочуть дорватися до землі, до грошей, які хочуть рішати питання, всі в тій партії, я суджу по своєму місту, але думаю, що вона є віддзеркаленням нашої усієї України. Ці люди роблять гроші, роблять бізнес на крові».
Вимогу до міського голови Заліщик Алли Квач написали четверо депутатів від БПП «Солідарність»: Роман Шипітка, Олександр Тартанчик, Володимир Борейко та Надія Підгреб’я.