Сьогодні у другий день Великодніх свят свій День народження святкує наш земляк, боєць, спортсмен, тренер, громадський діяч і військовик, засновник СК «Характерник» – Валерій Чоботарь, друг «Гатило».
Друже, на твоєму життєвому шляху значні здобутки, перемоги, вершини. Вихованці – майстри спорту України з фрі-файту, чемпіони України та призери чемпіонатів Європи та світу з фрі-файту. Твоя філософія життя надихає. Твоя стальна віра і твердість мотивує йти вперед. Твої побратими, люди, котрі по духу і переконанню справжні патріоти своєї рідної країни.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
То ж у Твій День народження ми всією нашою командою бажаємо Тобі вправних вихованців, відкриття нових горизонтів, втілення ідей, збереження молодецького запалу і Божого Благословення на своїй рідній Богом даній землі!!
Слава Україні!
НР “ДІЯ” підрозділ Тернопільської області