Від Тернопілля у зону АТО привезли Великодні подарунки

Напередодні Великодніх свят голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна відвідав у зоні проведення АТО тернопільських військовослужбовців. На Сході разом з головою ТОДА були голова Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук та очільники трьох районних державних адміністрацій -Тернопільської – Олександр Похилий, Шумської – Юрій Головатюк та Гусятинської – Віталій Батіг.

Під час поїздки вони відвідали бійців Національної Гвардії України, які дислокуються на Луганщині, бійців зведеного батальйону “Тернопіль” Головного управління Національної поліції Тернопільської області, які несуть службу на блокпостах у межах міста Лисичанськ, та військовослужбовців 44-ої окремої артилерійської бригади ЗСУ, яка виконує завдання по всій лінії розмежування в зоні проведення АТО.

Крім привітань із світлим святом Воскресіння Христового, нашим військовослужбовцям передали необхідні запчастини для ремонту техніки, яка у зоні проведення антитерористичної операції вкрай необхідна для належного виконання службових обов’язків. Передали бійцям також продукти харчування та солодощі, які, власне, були їхнім особливим побажанням.

Останні новини: