Тернопільська міська рада спільно з «НОВОЮ Тернопільською газетою» організували акцію «Великодній кошик для воїнів». Під час акції триває збір допомоги для бійців АТО (продуктів, а також інших речей першої необхідності – засобів особистої гігієни, одягу, тощо.)
Збір допомоги триває у приміщенні «Туристично-інформаційного центру», що на вулиці Грушевського, 2 (щодня з 9.00 год. до 21.00 год.).
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
– Напередодні одного з найбільших християнських свят українці збираються у родинному колі, щоб відзначити світле свято Христового Воскресіння. На жаль, у цей Великодній час українські захисники будуть змушені сидіти в окопах та захищати країну від російського агресора. Тому закликаємо тернополян долучитися до збору «Великоднього кошика» для військових, – зазначають організатори акції.