Всесвітньо відома біатлоністка із Тернопільщини – чемпіонка Світу з біатлону Олена Підгрушна знову приємно вразила своїх шанувальників. Проте, цього разу не черговими досягненнями, а новим іміджем.
Якщо ж раніше спортсменка була темноволосою, то тепер вирішила помітно змінитися і стала блондинкою. Уже виглядаючи по-новому, Олена з’явилася на вручення військового звання – майора Національної Гвардії.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Нагадаємо, Олену Підгрушну підвищили у званні як найкращу спортсменку товариства «Динамо» зимових олімпійських видів спорту за результатами виступів у сезоні 2016-2017 років.
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/650x480/2017/04/13/fad685429b6003a508984a667fca8f7e.jpg)
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/650x480/2017/04/13/990922c7a09bb0746054c1192fd608b8.jpg)