У Тернополі військовий врятував дівчину-потопельницю. Молодший сержант став свідком спроби самогубства і, не вагаючись, сягнув у річку, витягнув дівчину з води, надав їй першу допомогу і передав медикам. Однак на цьому історія не завершилася, а набула романтичних обертів.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера