Відповідне рішення прийнято на сьогоднішньому пленарному засіданні. Депутати також підтримали питання “Про відзначення у 2017 році на загальнодержавному рівні 70-річчя від дня народження Валерія Марченка”, – пише За Збручем.
Депутати внесли зміни до рішення Тернопільської обласної ради від 9 квітня 2015 року № 1904 «Про обласну програму підтримки осіб, які брали участь в антитерористичній операції, та членів сімей загиблих під час проведення антитерористичної операції на 2015-2019 роки», до рішення Тернопільської обласної ради від 11 листопада 2014 року № 1814 Про обласну програму «Ветеран» на 2015-2019 роки» та до обласної програми забезпечення функціонування Тернопільської обласної експериментальної комплексної школи мистецтв імені Ігоря Герети на 2016-2020 роки.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Читайте також
Депутати прийняли обласну програму вшанування українців, постраждалих у ХХ столітті внаслідок окупаційних режимів та Героїв Небесної Сотні і учасників антитерористичної операції у ХХІ столітті на 2017-2019 роки.
Також були внесені зміни до обласного бюджету на 2017 рік.