“Ще взимку звертався з трибуни Верховної ради України до Прем’єр-міністра України з вимогою зупинити реалізацію та фінансування “Програми розвитку гідроенергетики України на період до 2026 року” в частині будівництва гідроелектростанцій на р. Дністер на території Тернопільської області до моменту узгодження з територіальними громадами, громадськими організаціями та іншими державними органами.
Читайте також
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Нещодавно прийшла відповіть, в якій прем’єр запевнив, що лише після проведення громадських обговорень та позитивного висновку державної експертизи, в тому числі з питань екології та техногенної безпеки, можливе прийняття обгрунтованого рішення щодо початку будівництва” – написав на своїй сторінці Фейсбук народний депутат з Тернополя Тарас Пастух.