В Підгаєцькому районі, що на Тернопільщині, люди стурбовані стихійним сміттєзвалищем. З приходом весни, люди взялися наводити чистоту в власних домівках, правда забуло про чистоту довкілля.
Декілька сіл масово почали вивозити сміття просто в поле. Маштаби такої «любові до чистоти» вражають. Вітер розносить сміття на навколинші поля, забруднюючи ще більшу територію.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Люди на стільки знахабніли, що дозволяють собі викидати з сміттям власні документи чи інші речі, які б “вказували” на них. Можливо така вседозволеність визвана бездільністю і байдужістю місцевої влади?
Хто має відповісти за таку халатність громади і місцевої влади?
Сайт zboriv.te.ua показав фото з місця де люди знащують своє майбутнє.