«Проводити ремонт доріг у вечірній і нічний час, з дотриманням будівельних норм», – петицію з таким змістом подали на сайт Тернопільської міської ради. За три дні цю ідею підтримати уже 23 тернополян.
«Я підтримують цю петицію, тому що вдень ремонт доріг у місті заважає зручно пересуватися, особливо транспорту. Нехай би проводили ці роботи вночі, коли рух транспорту не такий насичений і ремонт дороги не створює заторів і незручностей», – розповідає тернополянин Михайло.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Нагадаємо, щоб цю петицію розглянули у Тернопільській міській раді, за 30 днів вона має зібрати 300 підписів.