Михайло Головко: вирішити проблеми пенсійного забезпечення можна за європейським зразком

Опубліковано:
10 Квітня, 2017
В Україні є величезна кількість пенсіонерів, в тому числі працюючих, які мають право на перерахунок пенсії.

Вони потребують належної оплати праці за свою багаторічну роботу, яка склала фундамент сучасної Української держави.

Людей пенсійного віку в Україні нараховується щонайменше 12,2 млн. чоловік. У свою чергу дефіцит Пенсійного фонду України складає 156 млрд. грн.

«Для вирішення цієї проблеми необхідно запровадити двохрівневу систему пенсійного забезпечення». – переконаний народний депутат України від ВО «Свобода».

Читайте також

Українці платять за газ вдвічі більше від американців і поляків, – Михайло Головко

На першому рівні повинна знаходитися солідарна пенсійна система, тобто загальнообовязкова для усіх громадян. Вона формується на основі єдиного соціального внеску і виплачується в розмірі у перерахунку до мінімальної заробітної плати, встановленої на поточний календарний рік.

«На другому рівні створюється накопичувальна система пенсійних виплат, яка утворюється відповідно до добровільних грошових внесків, що здійснюють громадяни України протягом своєї професійної діяльності.

Для гарантування вкладів за другим рівнем пенсійного накопичення коштів створюється Фонд гарантування пенсійних внесків. Гарантом його фінансової спроможності виступатиме Національний Банк України, який не допускатиме втрату коштів і на законодавчому рівні повинен буде у разі необхідності здійснювати рефінансування Фонду» – впевнений Михайло Головко.

Такого типу системи пенсійного забезпечення існують в багатьох країнах ЄС.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Тернопільський “водоканалівець” Любомир Калиняк: «Я дуже люблю людей і свою роботу»
21:11, 6 Травня, 2024

Тернопільський “водоканалівець” Любомир Калиняк: «Я дуже люблю людей і свою роботу»

Блоги

ТОП новини тернопільщини: