Понад місяць жителі Тернопільщини наповнювали Вікіпедію фотографіями природоохоронних територій та об’єктів архітектури, – пише Терен.
За цей час у Вікіпедії з’явилося більше 350- статей та удосконалено 117. Все відбулося в рамках конкурсу Wiki Loves Earth. У одній із номінацій перемогла одинадцятирічна дівчинка під ніком “kvsonja” із Колиндян, що на Тернопіллі.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Усі роботи переможців у своїх номінація можна побачити у Краєзнавчому музеї Тернополя, що на площі Героїв Євромайдану, 3. Експозицію можна буде переглянути до 23 квітня.