Тернополяни проти реклами наліпленої на вікнах і дверях, адже наголошують. Що вона засмічує місто. Вирішити цю проблему вимагають у місцевої влади. Відповідну петицію подали на сайт Тернопільської міської ради.
«Заборонити наліпки та іншу рекламу на вікнах та дверях, які займають більш, як 50% від загальної площі носія. Адже місто виглядає як смітник, тому команда пвТНЕУ просить підтримати нашу петицію і цим самим зробити місто красивішим», – йдеться у петиції.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Нагадаємо, що аби цю пропозицію підтримали у Тернопільській міській раді, за 300 днів у розділі петицій на сайті міськради вона має набрати 300 голосів.