У суботу, 8 квітня, у Тернополі відбудеться Передвеликодній ярмарок сільськогосподарської продукції. Відповідне розпорядження підписав міський голова Тернополя Сергій Надал.
– Ярмарок проводиться з метою забезпечення населення широким асортиментом сільськогосподарської продукції і товарами підприємств харчової та переробної промисловості, – зазначають у міській раді.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Ярмарок відбудеться на «Дружбі» (майданчик на перехресті вул. Миру – Дружби), на «Східному», проспекті Степана Бандери, 15 (площадка перед центральним стадіоном міста), на вулиці Протасевича, 12 (площадка перед рестораном «Галич») та на масиві «Сонячний» – вул. Леся Курбаса (площадка біля ринку «Галицький»).
Початок в 09.00 год.