Бучацьким відділом Теребовлянської місцевої прокуратури забезпечено розгляд у суді протоколу про вчинення корупційного адміністративного правопорушення передбаченого ч.1 ст. 172-6 КУпАП України – порушення вимог фінансового контролю, що призвело до несвоєчасного подання без поважних причин декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.
Постановою Бучацького районного суду Тернопільської області державного службовця 6 рангу Бучацької РДА визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією. На декларанта накладено адміністративне стягнення .
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера