Незважаючи на потепління За останні 7 днів захворюваність на грип та ГРВІ на Тернопільщині зменшилася на 14,4%. За цей час захворіли 2233 людей, тоді як у попередній тиждень – 2608 осіб. Серед недужих дітей до 18 років – 64,2% – це 1433 осіб, з них школярів – 42,4% – це 608 осіб.
Госпіталізували за тиждень 176 людей, з них 139 дітей. Летальних випадків не зареєстровано. Лабораторно підтверджено в області циркуляцію вірусів грипу А Н3. Вакцинували від цієї недуги 1279 осіб.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Про це повідомляють в Тернопільському обласному лабораторному центрі МОЗ України.