З квітня у Тернополі подорожчало вивезення твердих побутових відходів. Ціна залежить від того, яке підприємство обслуговує будинок. Зокрема, тариф на вивезення сміття зріс на 20% для тернополян, яких обслуговує ПП “Екотерн”, на 21% – для тих, яких обслуговує “КварталЛ” і на 14% – для тих, яких обслуговує ДП “Альтфатер”.
В управлінні житлово-комунального господарства Тернопільської міської ради кажуть, що рішення про коригування тарифу прийняли на основі розрахунків, які подали підприємства, що займаютья вивезенням надають твердих побутових відходів.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера