Працівники Головного управління Держпродсоживслужби в Тернопільській області долучилися до загальноміської толоки, зокрема, прибрали території біля будівель Управління фітосанітарної безпеки на Микулинецькій, 20, ветеринарної медицини та Головного управління на Чернівецькій, 24А та Управління захисту споживачів, що на бул. Шевченка, 11.
«За декілька годин наші працівники виконали великий об’єм роботи: зібрали сміття, побілили бордюри, пофарбували огорожу, позамітали прибудинкову територію. Дякую усім, хто долучився до прибирання напередодні Великодніх свят, упорядкував не лише свої робочі місця, а й територію», – пише на своїй сторінці у Facebook начальник Головного управління Держпродсоживслужби в Тернопільській області Василь Хомінець.
Перегляньте також:
- У Шумській громаді відбулися спортивно-тренувальні збори
- Графік відключення світла на Тернопільщині 27 липня