На всіх цвинтарях міста Тернопіль будуть облаштовані камери для відеоспостереження. Зміського бюджету було виділено 50 000 гривень, – пише Терен.
Після встановлення камер на Микулинецькоу кладовищі почали проводити модернізацію.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Модернізовано систему відео-спостереження могил загиблих воїнів АТО на Микулинецькому кладовищі.
– На клопотання родичів та друзів загиблих героїв підприємство тернопільської міськради “Тернопіль Інтеравіа”, спільно з КП “Ритуальна служба”, за дорученням та сприянням міського голови Сергія Надала й заступника міського голови Леоніда Бицюри встановило додаткову камеру, поліпшило освітлення, – повідомляє Іван Сороколіт.
За допомогою камер відеоспостереження попереджуватимуть спроби вандалізму, які трапляються на кладовищах. Перші камери вже встановили на Микулинецькому кладовищі.