З 20 по 22 квітня у Тернополі пройде Міжнародний фестиваль-конкурс духовної пісні «Я там, де є благословіння». Відбудеться він уже всьоме. Зараз уже розпочалася реєстрація учасників конкурсу, долучитися до нього мають можливість колективи та виконавці із різних християнських конфесій. Оцінюватимуть учасників у трьох вікових категоріях – 9-13 років, 14-17 років та від 18 років і старші). А ще кращих вибиратимуть у трьох номінаціях: 1.церковні та світські хорові колективи, 2. малі вокальні форми та вокальні ансамблі, 3. соло-вокалісти.
Охочих запрошують до участі, адже це фестиваль-конкурс, який має авторитет серед церковних громад, професійних і аматорських художніх колективів.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера