Перетин автомобільних доріг державного значення Н-18 Івано-Франківськ – Бучач – Тернопіль та Т-09-03 Галич – Підгайці – Сатанів вже багато років має у водіїв погану славу. Ледь не щороку на перехресті стаються кілька ДТП. Деякі – зі смертельним наслідком. Востаннє про небезпечне місце заговорили у жовтні 2016 року. Тоді броньований автомобіль «Козак», їдучи у зону АТО, збив школяра.
У Службі автомобільних доріг у Тернопільській області вирішили покласти край трагедіям та обладнати на перехресті розв’язку по типу “кільце”. У проектному відділі організації вже розробили нову схему руху транспорту. Вона виглядатиме ось так:
Перегляньте також:
- СБУ і Нацполіція затримали у Рівному рецидивіста, який на замовлення фсб підпалив службовий пікап ЗСУ
- Відомих тернопільських медиків нагородили орденом святого Пантелеймона
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/650x480/2017/03/29/e3b7a60c8aa22ad351751ba8f1cc504a.jpg)
До кінця 2017 року роботи з облаштування «кільця» планують завершити. Під час проведення дорожніх робіт рух транспорту перехрестям буде обмежено.