З квітня на водоймах Тернопільщини діятиме заборона риболовлі

Опубліковано:
30 Березня, 2017 о 08:13

З 1 квітня по 10 червня 2017 року включно на водоймах Тернопільщини діятиме нерестова заборона. Рибу у цей період забороняють виловлювати задля охорони та відтворення водних біоресурсів у водоймах області. Зокрема, у наказі обласного управління Держагентства рибного господарства йдеться: «З метою охорони та відтворення водних біоресурсів у природних рибогосподарських водних об’єктах встановити період нерестуючої риби та інших водних біоресурсів з 1 квітня по 10 червня 2017 року включно, на всіх рибогосподарських водних об’єктах, включаючи водойми, які знаходяться в межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду Тернопільської області».

Читайте також

Штормове попередження: завтра на Тернопільщину прийде гроза

Також під час нересту не дозволяється у рибогосподарських водних об’єктах та в прибережних захисних смугах проводити днопоглиблювальні, вибухові, бурові, сейсмологічні роботи, а також видобуток гравію та піщано-ракушкової суміші. Заборонено пересування використовувати на водоймах плавзасоби, якщо це не є необхідністю через якісь надзвичайні ситуації.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Статті
Інтерв'ю
брати-десантники з Тернопільщини
23:13, 9 Серпня, 2026

«Всюди разом»: брати-десантники з Тернопільщини пройшли війну, поранення і чекають на дітей

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: