Із 7 до 9 квітня у Тернополя пройде Перший Всеукраїнський фестиваль дитячого кіно, анімації і телебачення “КіноХвилька”. З’їдуться на нього люди, які творять кіно, анімацію та телепередачі для маленьких глядачів із Запоріжжя, Харкова та інших міст. Прибуде на фестиваль і відомий режисер, аніматор, автор мультсеріалу “Моя країна – Україна” Степан Коваль, який і проведе майстер-клас. Також під час фестивалю проведуть круглі столи, під час яких говоритимуть кіно, анімації, та телепродукту для дітей.
Організувати планують надалі створити у Тернополі цілу резиденцію для кіносценаристів.
Перегляньте також:
- Графік відключення світла на Тернопільщині 27 липня
- Рятувальники у Бучачі вилучили гніздо шершнів зі стіни церкви