Депутат Тернопільської облради Богдан Яциковський став кандидатом економічних наук

Опубліковано:
29 Березня, 2017 о 14:08

Депутат Тернопільської облради Богдан Яциковський здобув новий науковий ступінь. Нещодавно він захистив дисертацію і став кандидатом економічних наук. Цією приємною новиною у соцмережі діляться рідні Богдана Яциковського, зокрема, його мати Оксана Яциковська на своїй сторінці у Facebook зазначила:

«Сьогодні у нашій сім’ї радісна подія. Наш син Богдан Яциковський захистив кандидатську дисертацію. І тепер він- кандидат економічних наук. За це проголосувала одноголосно спеціалізована вчена рада Національної академії управління. 
Вітаємо, дорогий наш! Нехай тебе завжди оберігає Бог! Ми пишаємось тобою! Збірник творів Кобзаря -це те, що хотілося нам подарувати синові в цей важливий для усіх нас день», – пише Оксана Яциковська.Нагадаємо, Богдан Яциковський родом зі Збаража. Здобув загальну середню освіту в м.Тернополі в загальноосвітній школі №3 з поглибленим вивченням іноземних мов. У 2006 р. закінчив Львівський національний університет ім.І.Франка, факультет міжнародних відносин, де отримав диплом з відзнакою. У 2009 році закінчив Львівський національний університет юридичний факультет (заочна форма навчання). У липні 2013 року вступив до Тернопільського національного економічного університету на магістратуру за спеціальністю «Державна служба», галузь знань «Державне управління» . У 2002, 2003, 2005 роки навчався у Швеції. Вільно володіє англійською, шведською, німецькою, російською мовами.

У 2003 році Богдан Яциковський заснував Тернопільську обласну газету «Місто», протягом 2004-2006 рр. – працював юристом  за сумісництвом у ПП «Радіо-Бонус». У2006—2007 рр. – головний спеціаліст відділу комунального майна Тернопільської обласної ради. Протягом квітня-грудня 2007 р. – помічник голови правління АКБ «ТАС-Комерцбанк». З 2007 по 2011 рр. – помічник Міністра Фінансів України, заступник начальника управління Міністерства фінансів України. У 2011-2012 рр. – радник голови Львівської обласної державної адміністрації, начальник головного управління економіки та промислової політики. З 2013 по 2014 рік – перший заступник голови Збаразької районної державної адміністрації. З лютого по травень 2014 р.- виконувач обов’язки голови РДА на «вимогу громади». А з червня 2014 року призначений на посаду заступника голови Державної комісії по запасах корисних копалин, м.Київ. З 2015 року Богдан Яциковський є членом Радикальної партії Олега Ляшка, уповноважений представник фракції ТТО Радикальної партії Олега Ляшка, член постійної комісії з питань охорони навколишнього природного середовища та природокористування та член президії Тернопільської обласної ради.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Історії з фронту від “князівського” воїна про піхоту, військову хитрість та полонених
22:20, 11 Липня, 2024

Історії з фронту від “князівського” воїна про піхоту, військову хитрість та полонених

Блоги

ТОП новини тернопільщини: