На строкову службу чоловіків віком від 20 до 27 років уже у квітні покличуть до армії. Призов проходитиме у два етапи: у квітні-травні та у жовтні-листопаді цього ж року, – згідно з указом  Президента України Петра Порошенка від 1.03.2017р.

«Закон також визначає, що призовний вік починається з 18 років, тобто особи які досягли 18-річного віку, мають прибути з 1 березня до військового комісаріату за місцем проживання або за місцем прописки для звірки даних. А відправлятимуть на строкову військову службу лише тих, хто досягнув 20-річного віку і старших (до 27 р.)», – розповідає т. в. о. військового комісара Тернопільського обласного військового комісаріату, полковник Олександр Скумбрій.У військкоматі кажуть, що планують призвати в області близько 400 чоловіків, із кожного району по 20, а у Тернополі – 60 призовників. Військові комісари нагадують, що у разі неявки призовника без поважних причин, його чекає адміністративна або кримінальна відповідальність.

Читайте також

У Теребовлі відновлюють військову частину (Фото)

Звільняються від призову особи, які :

– за станом здоров’я непридатні до військової служби, які до дня відправлення на строкову військову службу досягли 27-річного віку,

– батько чи мати, рідний брат або сестра яких загинули, померли або стали інвалідами під час проходження військової служби,

– до набуття громадянства України пройшли військову службу в інших державах, призовники які були засуджені за вчинення злочинів до позбавлення волі, обмеження волі і не звільненні від відбування покарання, яким після закінчення вищих навчальних закладів присвоєно військові звання офіцерського складу тощо.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Історії з фронту від “князівського” воїна про піхоту, військову хитрість та полонених
22:20, 11 Липня, 2024

Історії з фронту від “князівського” воїна про піхоту, військову хитрість та полонених

Блоги

ТОП новини тернопільщини: